Sosyal Medya Hesap Danışmanlığı

"Vakit ayırabilirim ama nereden başlayacağımı bilmiyorum" diyorsanız...Sosyal medya, kurum, marka ya da ürününüzü hedeflediğiniz kitleye en hızlı şekilde ulaştıracak bir reklam aracıdır. Bu alanlarda en doğru şekilde var olmak size oldukça fayda sağlayacaktır.  

Ancak kişiler, sahip oldukları kurum ya da markaları adına hesaplarını yönetirken  yapılan en büyük hata bu hesapların kendi kişisel hesapları gibi görmeleridir. Oysa kurumsal hesaplar bambaşka bir algı ile yönetilmelidir. Diğer bir hata ise hesapların yönetiminin bir strateji ağı ile örülmeden akla gelen her iletinin paylaşılmasıdır. 

 

Unutmayın! Kurumsal hesabınızı yönetirken PROFESYONEL hesap yönetiminin inceliklerini bilmeniz gereklidir. 

 

Webteol ailesi olarak kurumsal hesaplarınızı en doğru şekilde yönetmeniz için gerekli yol haritasını sizin için hazırlıyoruz. Öncelikle sizi, hedef kitlenizi, markanızı ve rakiplerinizi analiz ederek ihtiyacınız olan stratejiyi birlikte belirliyoruz. Bu strateji kapsamında hedef kitlenize yönelik en doğru paylaşımların hangi alanda ağırlıklı olması gerektiğini belirleyen bir model oluşturuyoruz. Merak etmeyin gerekli tüm alt yapı hizmeti (görsel tasarımdan fotoğraf video çekimine kadar) ihtiyacınız olması halinde titizlikle hazırlanacaktır.  


Bu danışmanlık hizmetinden sonra paylaşımlarınız çok daha ETKİLİ ve  HEDEFE YÖNELİK olacaktır.