Markanızı web dünyasında adım adım zirveye taşıyacak tüm hizmetleri tek bir ajanstan almanın, size özel müşteri temsilcisinden düzenli bilgi ve rapor almanın rahatlığı ile siz sadece işinize odaklanın...

Google Adwords Uzmanlığı

Google reklamlarınızın profesyonel olarak hazırlanması, optimizasyon ve tüm raporlamasını tek yerden alın. Bütçenizi doğru kişilere ulaşmak için kullanın.

Sosya Medya Yönetimi

Sosyal medyanın gücünü azımsamayın. Profesyonel ekibimizle sizin için en ideal imajı sosyal medyada biz oluşturalım. Markanızı doğru hedef kitle ile buluşturalım.

Web Sitesi Tasarımı

Birçok farklı tema içinden seçeceğiniz bir tema ile web siteniz aynı gün kurulmaktadır. Seo alt yapısı entegre olan bu sistem size sıralamada hız kazandıracaktır.

İçerik Danışmanlığı

Web sitenizin içeriğini arama motoru dostu bir içerikle donatırsanız daha üst sıralarda yer alabileceğinizi biliyor musunuz? Alanında uzman kişilerce oluşturulan içerikler ise artık çok daha önemli.

Sosyal Medya Pazarlama

Artık tüm sosyal ağlarda markanızı tanıtmanın yanında ürün veya hizmetlerinizi pazarlayabileceğinizi biliyor musunuz? Özellikle iş dünyasının br araya geldiği ağlarda var olarak işinizi genişletmek ister misiniz?


layout styles

Google Reklam Yönetimi

Değişen çağla birlikte reklamcılıkta değişime uğramış, küçük ölçekli işletmelerin avantajına rekabet ortamı oluşmuştur. Biz bu ortama internet diyoruz. 

Eskiden mevcut olan klasik reklam ajansları aracılığıyla, çok ciddi bütçelerle ulusal tv veya radyo kanallarına ciddi bütçelerle reklam verilirdi. Oysa şimdi siz kendiniz bile Google Ads kullanarak reklam oluşturabilir bütçeniz ne olursa olsun fark edilme şansı yakalayabilirsiniz. 

Peki bu kadar kolaysa neden bir uzmana ihtiyacınız var? Çünkü reklam vermek, doğru hedef kitleyi belirlemek, doğru metinleri veya görselleri oluşturmak, reklamların gerekli optimizasyonlarını sağlamak ve takibini yapmak ciddi bir mesai ve uzmanlık ister. Siz de işinize odaklanıp reklam işini uzman ellere teslim etmek isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz. 


Sosyal Medya İçerik Yönetimi

Markanızın hedef kitleniz ile kesintisiz iletişimde olduğu, müşterilerinizin talep ve eğilimlerini direkt olarak ölçebileceğiniz muhteşem bir alandır. Marka veya kurum imajınızı da yönetebileceğiniz bu alanı doğru kullanmak size çok fayda sağlayacaktır. 

Sosyal medyayı doğru kullanmak nedir?

Birçok kişiye göre ne kadar çok göz önünde olursanız, ne kadar sık paylaşım yaparsanız o kadar çok bilinirsiniz. Oysa bu oldukça yanlış bir uygulama olacaktır. Sosyal medyada doğru şekilde var olmanın en önemli kriteri markanızın mevcut müşterileriniz ve hedef kitleniz ile doğal akışta bir araya gelmesidir. 

layout styles

layout styles

Dijital Dünya İhtiyaçlarına Çözümler

Marka, ürün ya da hizmetinizin dijital medyada tanıtımını yapmak ve bilinirliğinizi artırmak için ihtiyaç duyacağınız birçok şey vardır.

Tasarım alanında ihtiyaç duyabileceğiniz logo tasarımı, web sitesi tasarımı, size özel çalışılmış grafik ve bannerlar, sosyal medya paylaşımlarınız için hazırlanacak ürün fotoğrafları, özel günler için çalışılan grafikler, firma tanıtım filmleri veya ürün/imalat videoları gibi aklınıza gelebilecek her türlü dijital malzeme ve tüm bunların kullanımının stratejik olarak planlanması, ölçülüp raporlanması ve gerekli optimizasyonlarının yapılması için sadece tek bir temsilci ile görüşmeniz yeterli. Özetle Ne Yapıyoruz

Dijital pazarlama alanında ürün ve markanız için gerekli olan web tasarım, yazılım, seo (arama motoru optimizasyonu) , Google reklamları yeni adıyla Google Ads, sosyal medya danışmanlığı, dijital reklamcılık, alanında uzman ekiplerimizce hazırlanan içerik üretimi gibi hizmetlerden ihtiyacınız olanı birlikte belirliyor, bir iş stratejisi oluşturuyor ve uygulamaya geçiyoruz. İsterseniz markanız için sadece strateji belirleme hizmeti alabilir isterseniz uygulamayı da bize teslim edebilirsiniz.