Sosyal Medya Hesap Yönetimi

Sosyal medya hesaplarınız profesyonel ellerde yönetilsin...


Sosyal medya yönetimi sadece ileti paylaşmak değildir. Markanızın mevcut olan iş disiplinine paralel olarak düzenlenmesi gereken bir iletişim stratejisidir ve profesyonel ekiplerce yönetilmesi size tahmininizden çok daha fazla fayda sağlayacaktır. 

http://www.webteol.com/panel/files/sosyal%20medya%20hesap%20y%C3%B6netimi.jpg

Kurumunuz, markanız ya da ürününüz için sosyal mecralarda yürüteceğiniz her türlü pazarlama çalışmaları için belli bir plan hazırlamanız gerekmektedir. Bu çalışmanın en başında hedef kitleniz ve rakip analizlerinin en doğru şekilde yapılmış olması gereklidir. Bu çalışma sizin sosyal medya hesaplarınızdan yapacağınız paylaşımların yapısını kabaca ortaya çıkaracaktır. 

Unutmayın! Sosyal medyada var olmanın ilk kuralı SÜREKLİLİĞİ korumaktır. 

Çağımızda hızla değişen trendler, çabuk türetilen içerikler gibi tehlikelere  karşı ayakta kalmanız sosyal medyada sürekliliğinizi korumanız size oldukça fayda sağlayacaktır. Öte yandan herkese açık bu alanlardan markanıza gelecek olası tehditleri soğuk kanlılıkla karşılayıp, bu kriz anlarını iyi yönetmeniz gerekmektedir.

Unutmayın! Sosyal medyada süreklilik zaman alan, PROFESYONEL olarak yönetilmesi gereken bir iştir. 

Hem işinizde en iyi olmak hem de bunu en doğru biçimde insanlara ulaştırmak kolay değildir. Webteol ailesi olarak kurum, marka ya da ürününüz için, yoksa  sosyal medya hesapları açarak analizini çıkarıyor, hedef kitlenizi belirliyor, rakip analizlerini yaparak bir strateji hazırlıyoruz. Bu strateji ışığında belirli süreyle hesap paylaşımlarınızı yönetiyoruz.