Dijital dünya sadece sosyal mecralar ücretli reklamlar fotoğraf yayınlamak hiç değildir!

İşiniz çok yoğun ve odaklanmanız gerekli. Bunun yanında bir de dijital dünya diye bir şey çıktı ve siz bugüne kadar ucundan kıyısından bir şeyler yapıyordunuz ama artık yetemiyor musunuz?


SİZ BÜYÜRSENİZ BİZ DE BÜYÜRÜZ.

WebteOl Dijital Ajans olarak, bir firmanın dijital platformda ihtiyaç duyabileceği tüm hizmetleri hızlıca gerçekleştirmek için çalışmaktayız.  "Siz büyürseniz bizde büyürüz" ilkesi ile  çalışmalarımızı sürdürdüğümüz bu eşsiz dünyada sizlerin bilinirliğini artırmak ve dolayısıyla iş hacminizi genişletmek için gereken tüm çalışmaları planlıyoruz. Öncelikle markanızın mevcut alanlardaki verilerini inceleyerek  eksikleri tamamlıyoruz. Verilerin daha anlamlı hale gelmesiyle birlikte markanıza uygun stratejiler geliştirerek planlama ve yönetim aşamasına geçiyoruz. 

Dijital dünya sadece sosyal medya ya da Google reklamlarından ibaret olmadığı gibi her ürün veya hizmetin her alanda birden var olmaya çalışması çoğunlukla kaynağın gereksiz kullanımından başka bir işe yaramaz. Bu nedenle işimizin en önemli ve dikkat edilmesi gereken kısmı verilerin ciddiyetle incelenip size özel bir stratejinin oluşturulmasıdır. Kimi ürün veya hizmetin yerel kalması bütçe açısından o marka için daha faydalı olacaktır. Bazı ürün veya hizmetin global olarak pazarlanması daha doğru olacak, küçük kitlelerde var olmaya çalışmak markanın bilinirliğine hiçbir fayda sağlamayacaktır. 

Biz sağlıktan eğitim sektörüne, gayrimenkul sektöründen yerel işletmeye birçok alanda deneyim sahibi olmakla birlikte işin gereği olan tüm eğitim ve seminerleri dikkatle takip etmekteyiz. Sürekli gelişen bu alanda hizmet verdiğimiz başlıca konular; 

  • Dijital Medya Strateji Geliştirme
  • Google Adwords 
  • Sosyal Medya Yönetimi 
  • Kurumsal Web Tasarımı 
  • Seo Danışmanlığı
  • İçerik Danışmanlığı